Powiększanie i modelowanie ust


Powiększanie i modelowanie ust to zabieg zalecany osobom, które dostrzegają problem zbyt małych ust, chciałyby zmienić ich kształt, bądź nadać im sprężystości. Zabiegi są dobrym rozwiązaniem zmniejszenia zmarszczek powstałych wskutek palenia papierosów lub starzenia się. Wykonuje się je także, jeśli zachodzi konieczność rekonstrukcji lub potrzebna jest korekta asymetrii. Przynosi dobre efekty u osób z zanikającym kolorytem skóry i opadającymi kącikami ust.

Zabiegów tych dokonuje się dziś głównie za pomocą preparatów stabilizowanego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy to doskonały środek modelujący i poprawiający nawilżenie czerwieni wargowych. Ma konsystencję żelu, który poprzez iniekcję cienkimi igłami lub kaniulami wprowadza się w kontur lub czerwień wargową, zachowując wielką precyzję i spełniając oczekiwania pacjentów, co do przyszłego wyglądu ust.

Kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszym wypełniaczem, ponieważ jest naturalnie obecny w organizmie człowieka, odpowiedzialny za magazynowanie wody. Oprócz efektu powiększenia ust, kwas hialuronowy również je nawilża.
Powiększanie ust jest procedurą, podczas której lekarz podaje znieczulenie miejscowe, a następnie wstrzykuje preparat wybraną, najlepszą dla danego przypadku techniką.
Zabieg trwa około 30 minut.

Pacjent ustala z lekarzem, jakich efektów oczekuje. Usta mogą być jedynie nawilżone, co nie zmienia kształtu ust lub wymodelowane wg życzenia pacjenta. Modelowania oznacza poprawę konturu, powiększenie, wyrównanie kształtu.
Od razu cieszysz się piękniejszymi ustami. Jak przy każdym zabiegu medycznym mogą czasem wystąpić krótkotrwałe działania niepożądane, jak lekka opuchlizna lub niewielkie siniaczki. Objawy te ustępują do dwóch tygodni.
Zabieg modelowania ust nie jest wykonywany raz na zawsze. Nie jest to jednak jego wadą, ponieważ dzięki temu jest całkowicie bezpieczny. Daje gwarancję, że po jakimś czasie efekt minie i nie spowoduje trwałej zmiany w wyglądzie twarzy. Po 6-12 miesiącach, bowiem preparaty kwasu hialuronowego stopniowo ulegają degradacji do dwutlenku węgla i wody i wydaleniu z organizmu. Zabieg należy zatem powtórzyć.

Po zabiegu przez kilka godzin należy unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, nie masować i nie dotykać miejsca iniekcji, przez kilka dni unikać nadmiernego narażania na promienie słoneczne (także solarium), nie narażać się na działanie ekstremalnych temperatur (intensywne zimno, sauna).

Odważ się mieć USTA, o jakich zawsze marzyłaś!

"Mężczyzna rozmawiając z piękną kobietą zwykle nie słyszy, co ona mówi, ale patrzy czym mówi"

 

 
likwidacja tkanki tłuszczowej - LIPOCRYO, usuwanie cellulitu, rozstępów - VELA SHAPE, usuwanie blizn potrądzikowych - FRAXEL LASER, usuwanie owłosienia - LASER LIGHTSHEER DUET, tatuaż, makijaż permanentny, korekcja zmarszczek, korekcja ust, laserowe zamykanie naczyń IPL - Aurora (ELOS), usuwanie przebarwień IPL - Aurora (ELOS), Cosmelan, mezoterapia, mikrodermabrazja, peelingi medyczne (dermabrazja), fotoodmładzanie - IPL Aurora (ELOS), wypadanie włosów, trichogram, trichoscan, nadpotliwość, wypełniacze (Surgilips, Surgiderm, Evolence), Botox, alergolog, immunoterapia swoista (odczulanie), zabiegi kosmetyczne, gabinet kosmetyczny, ultradźwięki (kawitacja), sonoforeza, dermatologia estetyczna, laser CO2 ultrapuls, zabieg pielęgnacyjny twarzy - ACCURA, SPA DLA WŁOSÓW - SAUNA NA WŁOSY, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA