Likwidacja tkanki tłuszczowej - LIPOCRYO


LipoCryo - System do Kriolipolizy
System stosuje zasadę kriolipolizy - nowatorskiej techniki, służącej do bezbolesnej, nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej.
Zabiegi wykonuje się w obrębie brzucha, ud, grzbietu czy ramion. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów, melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny po upływie 2 tygodni, ale na pełny rezultat należy czekać 6 tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony, jeśli dalsza kuracja jest potrzebna.
Cryo - lipoliza przyspiesza obumieranie komórek tłuszczowych i wydalanie z organizmu poprzez metabolizm, a więc w efekcie pozostaje cieńsza warstwa komórek tłuszczowych w tkance podskórnej.
Wynikiem tego procesu jest zauważalna, naturalnie wyglądająca redukcja tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na uzyskiwanie z nich energii w wyniku chłodzenia niż tkanki otaczające. Głowica pobiera energię z leżącej pod spodem tkanki tłuszczowej, przy czym jednocześnie chroniona jest skóra, nerwy, mięśnie i inne tkanki.
Cryo - lipoliza prowadzi do ukierunkowanego "zamrożenia" komórek tłuszczowych i pozwala stopniowo w bezpieczny, naturalny sposób wyeliminować je z organizmu.
Trwały efekt dzięki nowej technologii – w 30 minut doprowadzamy selektywnie do zamrożenia w około -5°C tylko komórki tłuszczowe chroniąc w tym czasie inne warstwy skóry i narządy. Zabieg porównywalny z chirurgicznym usuwaniem komórek tłuszczowych, lecz w odróżnieniu od niego nieinwazyjny, bezpieczny, niebolesny.
Idealny dla małych, lokalnych obszarów tłuszczu odpornych na ćwiczenia i inne terapie, ale również skuteczny dla dużych obszarów trwałego odtłuszczenia.

Zależnie od powierzchni ciała, która zostanie poddana działaniu terapii, konieczny może być więcej niż jeden zabieg. Na przykład:
aby móc usunąć komórki tłuszczowe z brzucha potrzebne są 2 zabiegi, na każdy wałeczek tłuszczu w talii – po 1 zabiegu, dolna część pleców – 2 zabiegi.
Zależnie od grubości tkanki tłuszczowej i pożądanej redukcji potrzeba będzie przeprowadzić do 3 sesji. Korzystny odstęp czasowy pomiędzy dwoma sesjami to ok. 45 dni.
W zależności od początkowej grubości tkanki tłuszczowej średni ubytek wynosi od 3 do 15 mm. Odpowiada to 25-45% ubytku tkanki tłuszczowej.
Około 30% do 40% efektów zabiegu będzie widoczne w ciągu 15 dni, ale aby w pełni docenić najważniejsze rezultaty zabiegu musimy odczekać co najmniej 6 tygodni. Dopiero w tym momencie zdecydujemy o potrzebie kolejnej sesji.
Zabieg nie jest bolesny. Pacjenci mogą odczuwać lekkie napięcie w okolicy miejsca, które jest poddawane działaniu próżni, a także będą intensywnie odczuwać zimno (głównie na początku). Zazwyczaj: zaczerwienienie i drętwienie (zaburzenie wrażliwości) obszarów ciała poddanych zabiegowi; stan ten może się utrzymywać do kilku godzin po sesji.
Wyjątkowo: niewielki krwiak, który w ciągu kilku dni ulegnie resorpcji.
Bezpośrednio po zabiegu pacjent może podjąć swą normalną aktywność bez uczucia jakiegoś szczególnego dyskomfortu.
Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np.: na brzuchu, w okolicach bioder, w dolnej części pleców czy na ramionach. 

Usunięcie nagromadzonego tłuszczyku odbywa się:
- wyjątkowo szybko
- bezboleśnie
- bez rekonwalescencji
- bez efektów ubocznych
- przy każdej wadze wyjściowej

Efekty:
- trwałe usunięcie komórek tłuszczowych
- likwidacja cellulitu
- wymodelowanie ciała
- drenaż limfatyczny
- pobudzenie przemiany materii
- zagęszczenie luźnej skóry
- zdecydowana poprawa samopoczucia

„Kobietą być to sztuka, kobietą piękną być, to dzieło sztuki”Laurent 

 

 
likwidacja tkanki tłuszczowej - LIPOCRYO, usuwanie cellulitu, rozstępów - VELA SHAPE, usuwanie blizn potrądzikowych - FRAXEL LASER, usuwanie owłosienia - LASER LIGHTSHEER DUET, tatuaż, makijaż permanentny, korekcja zmarszczek, korekcja ust, laserowe zamykanie naczyń IPL - Aurora (ELOS), usuwanie przebarwień IPL - Aurora (ELOS), Cosmelan, mezoterapia, mikrodermabrazja, peelingi medyczne (dermabrazja), fotoodmładzanie - IPL Aurora (ELOS), wypadanie włosów, trichogram, trichoscan, nadpotliwość, wypełniacze (Surgilips, Surgiderm, Evolence), Botox, alergolog, immunoterapia swoista (odczulanie), zabiegi kosmetyczne, gabinet kosmetyczny, ultradźwięki (kawitacja), sonoforeza, dermatologia estetyczna, laser CO2 ultrapuls, zabieg pielęgnacyjny twarzy - ACCURA, SPA DLA WŁOSÓW - SAUNA NA WŁOSY, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA