Makijaż permanentny


Celem makijażu permanentnego jest w sposób naturalny podkreślić piękno każdej z Nas. Zabieg makijażu trwałego pomaga skorygować kształt brwi (słabe lub nieregularne), ust (zaznaczenie konturu lub wzmocnienie czerwieni warg) oraz podkreślić wyraz oczu ("kreski" na dolnej i/lub górnej powiece). Makijaż permanentny stosuje się także przy likwidacji blizn lub maskowaniu defektów skóry, np. plamy pigmentacyjne, blizny, przebarwienia, wprowadzając barwniki odpowiednio dobrane do koloru skóry.

Makijaż permanentny jest luksusem dla każdego, a w szczególności, jeśli:

  1. Masz mało czasu na makijaż? Wołałabyś pospać nieco dłużej?
  2. Wcale się nie malujesz, a mimo to chciałabyś wyglądać piękniej i bardziej świeżo?
  3. Nosisz okulary lub szkła kontaktowe, przez co masz problemy z wykonaniem makijażu? Wzrok już nie ten i wykonanie makijażu sprawia Ci kłopot?
  4. Czy z biegiem lat czerwień Twoich ust straciła kolor?
  5. Jesteś uczulona na kosmetyki kolorowe?
  6. A może chciałabyś dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody? Wyglądać inaczej?
  7. Czy często podróżujesz, zażywasz morskich kąpieli, korzystasz ze spa, łaźni parowych gdzie nawet najlepsze tusze wodoodporne nie spełniają Twoich oczekiwań?
  8. Prowadzisz aktywny tryb życia? Zajmujesz się sportem i marzysz by mieć przy tym delikatny makijaż, którego nie trzeba poprawiać?
  9. Twoje brwi są rzadkie, oczy małe, a usta blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie?

Makijaż permanentny utrzymujący się w zależności od typu i kolorytu skóry od 3 do 5 lat. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony lub można zdecydować się na coś nowego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek.

W ciągu kilkunastu dni po zabiegu makijaż ulega rozjaśnieniu i dlatego potrzebne jest jego uzupełnienie – korekta – jest ona wliczona w cenę zabiegu.
Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Po dwóch dniach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.
W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego. 
 
Przeciwwskazaniem do zabiegu jest:
• infekcja
• ciąża
• cukrzyca
• łuszczyca
• przyjmowanie leków sterydowych
• zażywanie leków sterydowych

Aby uniknąć opryszczki należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciw wirusowe polecone przez lekarza.

Gwarantuję precyzyjne i bezbolesne wykonanie zabiegu, na życzenie pacjentki mogę wykonać znieczulenie lekarskie.
Wykonujemy makijaż permanentny najnowszą technologią mikropigmentacji skóry, ekskluzywnym urządzeniem pozwalającym na bezpieczne I sterylne wykonanie zabiegu.

Wykonujemy makijaż brwi metodą “cienia”, “włos po włosie”, metodą “3 D”, kontur ust z pełnym lub częściowym zacieniowaniem.

 

 

 

 

                            PRZED                                                                 PO
                                                                             Brwi - metoda włosa
                                                                             Oczy kreska górna i kreska dolna

“Dla klienta tylko to, co najlepsze oraz naturalność i harmonia w formie i kolorze”


 
likwidacja tkanki tłuszczowej - LIPOCRYO, usuwanie cellulitu, rozstępów - VELA SHAPE, usuwanie blizn potrądzikowych - FRAXEL LASER, usuwanie owłosienia - LASER LIGHTSHEER DUET, tatuaż, makijaż permanentny, korekcja zmarszczek, korekcja ust, laserowe zamykanie naczyń IPL - Aurora (ELOS), usuwanie przebarwień IPL - Aurora (ELOS), Cosmelan, mezoterapia, mikrodermabrazja, peelingi medyczne (dermabrazja), fotoodmładzanie - IPL Aurora (ELOS), wypadanie włosów, trichogram, trichoscan, nadpotliwość, wypełniacze (Surgilips, Surgiderm, Evolence), Botox, alergolog, immunoterapia swoista (odczulanie), zabiegi kosmetyczne, gabinet kosmetyczny, ultradźwięki (kawitacja), sonoforeza, dermatologia estetyczna, laser CO2 ultrapuls, zabieg pielęgnacyjny twarzy - ACCURA, SPA DLA WŁOSÓW - SAUNA NA WŁOSY, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA