Pedicure kosmetyczny i leczniczy


Pedicure kosmetyczny
Zabieg rozpoczyna się od dezynfekcji stóp i dokładnym obejrzeniu przez kosmetyczkę stóp klientki/klienta. Następnie usuwane są skórki okalające płytkę paznokciową,skracane paznokcie i usuwany martwy naskórek z pięt. Zabieg kończy się na relaksującej kąpieli stóp w soli z Morza Czarnego, która zapobiega nadmiernemu rogowaceniu skóry i pękaniu pięt. Pedicure zakończony jest pomalowaniem paznokci lakierem i wmasowaniem kremu nawilżającego firmy GEHWOL.

Pedicure leczniczy
Jest to zabieg pielęgnacyjny stóp, mający na celu zlikwidowanie niektórych dolegliwości stóp oraz defektów płytki paznokciowej takich jak: zrogowaciały naskórek, modzele, odciski, wrastające paznokcie. Receptą na zadbane stopy jest regularna pielęgnacja, zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i zaciszu domowym. Naszym głównym zadaniem jest ustalenie przyczyn zmian na stopach i ich leczenie, zlikwidowanie anomalii na skórze i paznokciach, stosowanie preparatów odpowiednich do typu skóry oraz doradzanie klientowi w kwestii samodzielnej pielęgnacji stóp w domu i trybu życia sprzyjającemu zdrowiu.

Pedicure jest jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych w salonie. Czystość i higiena podczas zabiegu zapewnia klientom komfort i bezpieczeństwo.
Ten zabieg różni się tym, od tradycyjnego domowego pedicure tym, że efekt gładkich pięt, jak i całych spodów stóp osiągamy dzięki frezarce. Jest to znacznie bardziej skutecznie niż szorowanie stóp pumeksem.

Jest to zabieg polegający na skróceniu płytki paznokcia, usunięciu obumarłego naskórka wokół paznokcia i wału paznokcia przy pomocy frezarki. Naskórek na stopach również usuwamy przy pomocy frezarki. Każdą czynność poprzedzamy naniesieniem odpowiednich preparatów zmiękczających naskórek. Stosujemy wyrównujący peeling i odpowiednio dobrany, dla potrzeb danej stopy, balsam. Wykonujemy masaż. Paznokieć odtłuszczamy i malujemy. Pedicure wykonany frezarką spowalnia proliferację (wzrost) naskórka, dzięki czemu możecie Państwo dłużej cieszyć się pięknymi stopami. Pedicure frezarkowy jest metodą nowoczesną, bezpieczną i szybką. Pedicure frezarkowy jest specjalistycznym zabiegiem, który zaczynamy od wnikliwej analizy problemu, a kończymy sugestiami dotyczącymi dalszej pielęgnacji, celem usunięcia, lub zlikwidowania, czynników odpowiedzialnych za problem.
Pacjent pozostaje pod kontrolą specjalisty, aż do momentu usunięcia defektów.
Pedicure specjalistyczny odbywa się z zastosowaniem najwyższej jakości sterylnych urządzeń rotacyjnych(frezów ścierających), specjalistycznych preparatów.

 
Polecamy celem usunięcia:

  • Modzeli
  • Nagniotków
  • Odcisków
  • Nadmiaru zrogowaciałego naskórka
  • Usunięcia lub zmniejszenia problemu pękania skóry okolicy pięt

 

„ Kobieta zadbana, to szczęśliwa kobieta ”

       
 
likwidacja tkanki tłuszczowej - LIPOCRYO, usuwanie cellulitu, rozstępów - VELA SHAPE, usuwanie blizn potrądzikowych - FRAXEL LASER, usuwanie owłosienia - LASER LIGHTSHEER DUET, tatuaż, makijaż permanentny, korekcja zmarszczek, korekcja ust, laserowe zamykanie naczyń IPL - Aurora (ELOS), usuwanie przebarwień IPL - Aurora (ELOS), Cosmelan, mezoterapia, mikrodermabrazja, peelingi medyczne (dermabrazja), fotoodmładzanie - IPL Aurora (ELOS), wypadanie włosów, trichogram, trichoscan, nadpotliwość, wypełniacze (Surgilips, Surgiderm, Evolence), Botox, alergolog, immunoterapia swoista (odczulanie), zabiegi kosmetyczne, gabinet kosmetyczny, ultradźwięki (kawitacja), sonoforeza, dermatologia estetyczna, laser CO2 ultrapuls, zabieg pielęgnacyjny twarzy - ACCURA, SPA DLA WŁOSÓW - SAUNA NA WŁOSY, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA