Przedłużanie rzęs


Najbardziej popularną dziś metodą przedłużania rzęs jest metoda jeden do jednego, zwana też metodą permanentną lub semi-permanetną. Jak sama nazwa wskazuje, efekt uzyskiwany tą metodą jest bardzo trwały. Zasadniczo polega ona na tym, że do jednej naturalnej rzęsy przyklejana jest jedna rzęsa. Z tego też względu, otrzymywany jest bardzo naturalnie wyglądający efekt bez posklejanych rzęs.

Ponadto, z uwagi na to, że dodatkowa rzęsa jest przyklejana do naturalnej rzęsy, a nie do skóry, zabieg jest całkowicie bezbolesny oraz nie doprowadza do reakcji alergicznych (klej nigdy nie ma kontaktu ze skórą). Stanowi to ogromną zaletę w stosunku do metod, w których rzęsy przyklejane są do skóry powieki. W takich metodach przedłużania rzęs dochodzi czasami do opuchlizny powiek w wyniku alergii na składniki używanych tam klejów.

Używamy rzęs, które są wykonane z protein jedwabiu. Dzięki temu są one trwałe i lekkie, a jednocześnie bardzo elastyczne. Zaletą tego rozwiązania jest to, że takie rzęsy łatwo poddają się modelowaniu i kształtem dopasowują do naturalnych rzęs, co sprawia, że i one wyglądają wyjątkowo naturalnie. Dodatkową zaletą używania rzęs z protein jedwabiu jest ich waga, a właściwie prawie jej brak. Przez to, że takie rzęsy są wyjątkowo lekkie, nie obciążają one powieki i ruchy powiek, jak i cały wygląd oka jest harmonijny. Warto o tym pamiętać, gdyż zbytnio obciążone, kiepskiej jakości przedłużonymi rzęsami, powieki mogą powodować, że wygląda się na zmęczoną.

Ogromną zaletą przedłużania rzęs metodą 1:1 jest to, że przyklejone w ten sposób rzęsy, są całkowicie odporne na zjawiska atmosferyczne, temperaturę i wodę, co daje niesamowity komfort użytkowania. Można się z nimi bez problemu kąpać, brać prysznic, spać, chodzić na basen czy biegać. Przedłużanie rzęs metodą 1:1 wykonywane jest w gabinecie kosmetycznym, w pozycji leżącej, a cały zabieg trwa około trzech godzin. Efektem takiego zabiegu jest trwałe wydłużenie i pogrubienie rzęs.

Efekt utrzymuje się do 2-3 miesięcy. Co 3-4 tygodnie należy uzupełniać ewentualne ubytki, które wiążą się z naturalnym cyklem wypadania rzęs.

Co zyskasz, dzięki zabiegowi wykonanemu przez nas:
- indywidualnie dobrana długość, grubość i wygięcie rzęs,
- rzęsy dłuższe i bardziej gęste,
- komfort latem – plaża, basen, urlop – bez makijażu!

Pielęgnacja po:
- nie należny moczyć rzęs w ciągu 12 godzin po przedłużeniu,
- unikać kosmetyków do pielęgnacji oka na bazie alkoholu,
- należy unikać codziennego stosowania tuszu do rzęs,
- nie wolno samodzielnie wyrywać przedłużanych rzęs,
- na przedłużone rzęsy nie należy robić trwałej ondulacji,
- nie należy stosować zalotki – grozi połamaniem rzęs

Przeciwwskazania:
- wyjątkowa wrażliwość skóry na kleje zawierające cyjanoakryl,
- alergie, związane z nadmierną wydzielina z oczu

„ Makijaż podkreśla urodę kobiety, ale to uśmiech czyni ją piękną ”


 


W trakcie zabiegu

 
likwidacja tkanki tłuszczowej - LIPOCRYO, usuwanie cellulitu, rozstępów - VELA SHAPE, usuwanie blizn potrądzikowych - FRAXEL LASER, usuwanie owłosienia - LASER LIGHTSHEER DUET, tatuaż, makijaż permanentny, korekcja zmarszczek, korekcja ust, laserowe zamykanie naczyń IPL - Aurora (ELOS), usuwanie przebarwień IPL - Aurora (ELOS), Cosmelan, mezoterapia, mikrodermabrazja, peelingi medyczne (dermabrazja), fotoodmładzanie - IPL Aurora (ELOS), wypadanie włosów, trichogram, trichoscan, nadpotliwość, wypełniacze (Surgilips, Surgiderm, Evolence), Botox, alergolog, immunoterapia swoista (odczulanie), zabiegi kosmetyczne, gabinet kosmetyczny, ultradźwięki (kawitacja), sonoforeza, dermatologia estetyczna, laser CO2 ultrapuls, zabieg pielęgnacyjny twarzy - ACCURA, SPA DLA WŁOSÓW - SAUNA NA WŁOSY, RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA